Benefis Agnieszki Radwańskiej

W TAURON Arena Kraków odbyło się uroczyste zakończenie kariery sportowej najlepszej polskiej tenisistki Agnieszki Radwańskiej. Na korcie zagrała Agnieszka Radwańska, Angelika Kerber i Karolina Woźniacka. W wydarzeniu wzięli udział także artyści polskiej sceny muzycznej oraz gwiazdy małego i wielkiego ekranu.

– Benefis to okazja do podsumowania mojej kilkunastoletniej przygody z tenisem. Takie wydarzenie to dla mnie duże wyróżnienie i radość. To jednocześnie możliwość kolejnego spotkania z fanami oraz rozgrywki z najlepszymi tenisistkami, którym jestem wdzięczna, że mimo napiętych kalendarzy wezmą udział w moim benefisie. Jestem bardzo szczęśliwa, że w maju spotkamy się w moim rodzinnym mieście, z którym jestem bardzo związana – powiedziała Agnieszka Radwańska.

– Agnieszka Radwańska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek i sportowców na świecie. Tenisistka pochodzi z Krakowa, dlatego szczególnie cieszy nas, że benefis 20-krotnej zwyciężczyni rozgrywek rangi WTA odbył się właśnie w naszym mieście– powiedziała Magdalena Nowak-Obrzut, zastępca dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.