Charytatywny piknik w Zagórzanach

14 lipca 2018 roku odbył się tradycyjny piknik charytatywny organizowany przez Państwa Annę i Kazimierza Barczyków. Od kilkunastu lat latem rodzina Barczyków organizuje charytatywny piknik w ogrodach domu w Zagórzanach i przekazuje z radością pierwszakom i innym dzieciom wyprawki oraz materiały szkolne, zbierane corocznie podczas pikników. Goście tradycyjnie proszeni są o przywiezienie przyborów szkolnych zamiast kwiatów dla gospodarzy.

Przekazywane dary pochodzące z głębi serca rozdawane są najbliżej mieszkającym, potrzebującym Pociechom- z Gdowa, Łapanowa, Niegowici, Zręczyc, Pierzchowa, Zalesian, Zagórzan oraz tradycyjnie Wychowankom Ośrodka Terapii Zajęciowej dla Osób Niepełnosprawnych w Łapanowie, Podolanach i Zagórzanach.

Wspaniała przyjacielska i rodzinna atmosfera, domowe jedzenie i jak zwykle ponad 400 gości to znak markowy Państwa Barczyków.

Wpisując się w mundialowe szaleństwo – córka Państwa Barczyków- Joasia przygotowała specjalny tort w kształcie boiska. Goście, szczególnie dzieci były zachwycone!

 

Goście i w tym roku nie zawiedli. Na pikniku zebrano mnóstwo artykułów szkolnych dla potrzebujących dzieci.Gospodarze serdecznie dziękują uczestnikom za ich dobre serce.