Wicedyrektor Teatru Słowackiego odznaczona Krzyżem Małopolski

Ewa Szafran ? zastępca dyrektora Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie obchodzi 40-lecie swojej pracy. Jubileusz jest doskonałą okazją do uhonorowania jej dokonań. Ewa Szafran odebrała dziś aż dwa prestiżowe odznaczenia: Krzyż Małopolski oraz medal Gloria Artis. W imieniu samorządu Małopolski gratulacje jubilatce złożył wicemarszałek Wojciech Kozak.

Ewa Szafran pracuje w Teatrze Słowackiego od 10 lat. Jest wybitnym i cenionym specjalistą w dziedzinie organizacji pracy i finansów instytucji kultury. Służy swoją wiedzą i doświadczeniem wielu instytucjom potrzebującym jej rady. Dziś Ewa Szafran świętowała jubileusz 40-lecia pracy i otrzymała aż dwa prestiżowe odznaczenia.

Z rąk wicemarszałka Wojciecha Kozaka i Kazimierza Barczyka wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa jubilatka odebrała Srebrną Odznaką Krzyż Małopolski. To honorowe odznaczenie przyznawane jest osobom, których działania przyczyniające się do rozwijania społeczeństwa obywatelskiego i wzbogacają tym samym dorobek regionu. ? Czas jest ulotny, ale to co tworzymy pozostaje trwałe ? przyznał wicemarszałek Wojciech Kozak. ?Teatr kreuje fantastyczne postacie i to nie tylko na scenie, ale też w prawdziwym życiu.Jubilatka otrzymała także brązowy medal ?Zasłużony Kulturze Gloria Artis?, który wręczył jej wojewoda Jerzy Miller. ? Mam nadzieję, że obowiązki zawodowe przyniosły Ci wiele radości? mówił Krzysztof Orzechowski, Dyrektor Naczelny i Artystyczny Teatru dziękując Ewie Szafran za wieloletnią współpracę.

za http://www.malopolskie.pl/Sejmik/Informacje/?id=13623